HBC Žatec - HSÚ Panthers Kadaň
1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
Komentář

Dne 20. 9. 2014 se konalo druhé kolo Krajské ligy. Zápas byl naplánován od 10:00 na hokejbalovém hřišti v Žatci. I přes to, že jsme jeli v okleštěné sestavě, jsme vybojovali první 3 body. První třetina skončila za nerozhodného stavu 0:0, v druhém dějství šel do vedení soupeř ze Žatce, který využil přesilovou hru. Po druhé třetině bylo skóre 1:0 pro Žatec. Do třetí části zápasu jsme šli s jedním cílem. Vyrovnat. Což se povedlo v čase 30:53, když Vojtěch Toman nahrál před bránu, kde stál ONDŘEJ TUMPACH, který nekompromisně zavěsil. Panthery tento gól nakopl, což v čase 38:28 ukázal náš kapitán Josef Rác, který přesnou přihrávkou našel volného JAROMÍRA SKOPALA, který zakončoval do odkryté části klece. Hosté měli poté několik šancí, ale recept na naší obranu v čele se Stanislavem Jiskrou v brance, nenašli. Pantheři si tedy přivezli první 3 ligové body. Stanislav Jiskra se po tomto zápase s průměrem 96,96 dostal do čela mezi gólmany.

Statistiky

Branky a nahrávky: 22. Krupička J. (Sláma P., Bizoň M.) - 31. Tumpach O. (Toman V.) - 39. Skopal J. (Rác J., Hasman P.)

Brankáři:
Salfický F. - zásahy: 31, obdržené branky: 2; 93,94%, 45 min.
Jiskra S. - zásahy: 32, obdržené branky: 1; 96,97%, 45 min.

Vyloučení: 5:6, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, střely na branku: 33:33, diváci: 10
Rozhodčí: Vlasák Petr, Pečený Michal

Soupisky

HBC Žatec: Salfický F. - Bizoň M., Dlouhý H., Filipovský M., Janeček P., Krupička J., Kříž T., Mlejnek J., Pleskač P., Pohorelec R., Sláma P., Švancar S., Vavřín L.

HSÚ Panthers Kadaň: Jiskra S.- Tumpach V., Doležal R., Hasman P., Procházka V., Jirout S., Málek M., Toman V., Mašek R., Tumpach O., Jandák M., Skopal J., Rác J.