TJ Baník Meziboří - HSÚ Panthers Kadaň
7:3
(1:1, 2:2, 4:0)
Komentář

Dne 14.9.2014 jsme odehráli naše historicky první ligové utkání. Našim soupeřem nám byl celek TJ Baník Meziboří. Ihned v úvodu první třetiny šel náš tým do vedení zásluhou VOJTĚCHA TOMANA, který posílil útočné řady Panthers. Hosté nic nevzdali a v zápětí vyrovnali. Dvě třetiny jsme byli aktivnější, diktovali jsme tempo, ale ve třetí třetině nás postihl výpadek, který znamenal obrat v utkání. Domácí nakonec zvítězili 7:3. V zápase došlo ke zranění našeho klíčového beka, který se během zápasu musel odebrat na chirurgický zákrok do Ústí nad Labem. Zdeněk Šeba přišel v zápase o dva přední zuby. Přejeme mu brzké uzdravení!!

Statistiky

Branky a nahrávky: 1. Toman V. (Šeba Z.) - 2. Štěpanovský P. - 22. Skopal J. (Šponiar J.) - 23. Stehlík M. (Novák M.) - 24. Garajský J. (Kunc T.) - 25. Mašek R. (Tumpach O., Toman V.) - 31. Kunc T. (Šulc M.) - 35. Garajský J. (Kunc T.) - 43. Šulc M. - 44. Kunc T. (Stehlík M.)

Brankáři:
Holub R. - zásahy: 22, obdržené branky: 3; 88,00%, 45 min.
Vítek D. - zásahy: 27, obdržené branky: 7; 79,41%, 45 min.

Vyloučení: 9:2 - navíc Novák M. (MEZ) 10 min., využití: 0:1, v oslabení: 1:0, střely na branku: 34:25, diváci: 21
Rozhodčí: Bačo Petr, Výšek Petr

Soupisky

TJ Baník Meziboří: Holub R. - Stehlík M., Zeman J., Schläger M., Gajarský J. - Rataj P., Kunc T., Nechala J., Štěpanovský P., Černík L., Novák M., Šulc M.

HSÚ Panthers Kadaň: Vítek D. (Jiskra S.) - Tumpach V., Šeba Z., Doležal R., Málek M., Procházka V., Jirout S., Skopal J., Šponiar J., Tumpach O., Toman V., Rác J., Hasman P., Mašek R., Kanči M., Jandák M.