HSÚ Panthers Kadaň - HBC Concept Team Most
5:4 sn
(0:2, 3:2, 1:0 - 1:0)
Komentář

V sobotu 21. 2. 2015 jsme odehráli druhé domácí utkání v tomto roce. Los nám za soupeře nadělil tým HBC Concept Team Most.

Do zápasu jsme vstoupili ospalým dojmem, bez pohybu a důrazu, čehož ve třetí minutě soupeř využil, když vyslal nenápadnou dělovku od červené čáry, náš gólman stihl míček jen vylovit ze své sítě – 0:1. O tři minuty později bylo ještě hůře, Most totiž udeřil podruhé – 0:2. Oba týmy poté předvedli pár akcí, ale žádná brankáře neohrozila. První část skončila za stavu 0:2.

Do druhé třetiny jsme vstoupili s jasným cílem, otočit zápas na vlastní stranu. Ze začátku se to dařilo na výbornou. Ve druhé minutě druhé třetiny se bekhendem prosadil JAROSLAV MAZÁNEK1:2. Soupeř ale nenechal nic náhodě, když za necelé čtyři minuty lovil náš brankář míček po třetí – 1:3. Ani Pantheři se nenechali zaskočit, necelou minutu po inkasované brance vzal vše na sebe ONDŘEJ TUMPACH2:3. Šance střídala šanci, tudíž bylo jen otázkou času, kdy padne další branka. Ta padla ve dvacáté šesté minutě, bohužel do naší sítě – 2:4. Zdálo se, že třetina tímto výsledkem skončí, to by se ale nesměl k míčku postavit domácí MARTIN VOLTR, který bekhendovou střelou překvapil všechny – 3:4.

Třetí dějství nabídlo zajímavou podívanou, ale branku jen jednu. Vyrovnávací branku vstřelil opět JAROSLAV MAZÁNEK, který i přes hákování zakončil přesně do pravého horního růžku – 4:4. Ve třetí třetině se nic závažného nestalo, tudíž museli na řadu přijít nájezdy.

V nájezdech uspěl jen jeden střelec, svou oblíbenou kličkou do bekhendu vystřelil druhý bod ONDŘEJ TUMPACH. Pantheři si tedy připisují další velmi cenné 2 body do tabulky.

Statistiky

Branky a nahrávky: 3. Vávra Z. (bez asistence) - 6. Božek P. (Kapoun T., Vacín P.) - 17. Mazánek J.
(Rác J.)
- 21. Kapoun T. (Vacín P.) - 22. Tumpach O. (Vaverka J., Toman V.) - 26. Seifert D. (Kapoun T., Božek P.) - 30. Voltr M. (Rác J.) - 35. Mazánek J. (bez asistence) - rozhodující nájezd Tumpach O.

Brankáři:
Balachonov A. - zásahy: 28, obdržené branky: 4; 87,50%, 45 min.
Klein J. - zásahy: 24, obdržené branky: 5; 82,76%, 45 min.

Vyloučení: 4:8, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, střely na branku: 28:32, diváci: 10
Rozhodčí: Danylets Yevhenij, Ferbas Patrik

Soupisky

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. - Šeba Z., Tumpach V., Armstark O., Hasman P., Voltr M. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Vaverka J., Mazánek J., Rác J., Zábel F.

HBC Concept Team Most: Klein J. (Kodera J.) - Božek P., Fink J., Kapoun T., Lanka J., Michálek J., Seifert D., Ševčík M., Šmídl P., Vacín P., Váleček L., Vávra Z.