HSÚ Panthers Kadaň - HBC Concept Team Most
5:4
(3:0, 1:1, 1:3)
Komentář

Porážíme HBC Tereval Concept Most 5:4, když rozhodla první třetina, kterou jsme vyhráli 3:0. Zápas má bohužel i špatný konec. Ihned v první třetině odstoupil pro otřes mozku kapitán Radek Mašek a ve druhé třetině odstoupil nejproduktivnější hráč (2+2 v dnešním zápase) Pantherů Ondra Tumpach, který má zlomenou kůstku na levé noze a v nejbližších dnech se rozhodne o operaci. Ondra je pro tým citelná ztráta, přišli jsme o nejlepšího střelce celé soutěže. Ondra dokázal nasbírat v základní části 26 kanadských bodů, když v osmnácti zápasech zaznamenal 19 gólů a 7 přesných přihrávek. Daleko více se mu dařilo v nadstavbové části, kdy ve třech zápasech nasbíral 12 kanadských bodů za 6 gólů a 6 přihrávek. Oběma přejeme brzké uzdravení.

Statistiky

Branky a nahrávky: 8. Tumpach O. (Procházka V.) - 10. Tumpach O. (Toman V.) - 14. Toman V. (Rác J., Tumpach O.) - 18. Rác J. (Tumpach O.) - 25. Vávra Z. (Zuska J.) - 33. Toman V. (Šeba Z.) - 34. Božek P. (Obracaník M., Fink J.) - 41. Obracaník M. (Vasil J., Božek P.) - 44. Božek P. (bez asistence)

Brankáři:
Balachonov A. - zásahy: 19, obdržené branky: 4; 82,61%, 45 min.
Peroutka M. - zásahy: 19, obdržené branky: 5; 79,17%, 45 min.

Vyloučení: 4:11 - navíc Vávra Z. (CON) 10 min. OT, využití: 3:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 24:23, diváci: 10
Rozhodčí: Sládek Martin, Solčáni Roy

Soupisky

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov A. - Šeba Z., Tumpach V., Armstark O., Procházka V. - Toman V., Mašek R., Tumpach O., Mazánek J., Rác J., Voltr M., Málek M.

HBC Concept Team Most: Peroutka M. (Kodera J.) - Zuska J., Seifert D., Ševčík M., Vasil J., Obracaník M., Fink J., Božek P., Vávra Z., Immer J., Váleček L., Michálek J.